Ste  "ZA VODOU" ? 

Máte 50 tisícovú rezervu a 60 tisícový ročný príjem?  

pre malých a stredných podnikateľov a múdrejších zamestnancov

 S ktorou dokážete DO 7 DNÍ :


 ✅ AKTIVOVAŤ 3 NOVÉ ZDROJE BOČNÉHO PRÍJMU v mimoriadne výnosnom sektore, 
 ✅ TVORIŤ AKTÍVNU REZERVU
 ✅ A OPAKOVANE STROJNÁSOBIŤ KAŽDÉ EURO, 
bez toho, aby ste sa museli o niečo starať.
 

 
Prieskumy ECB ukázali, že tisícky ľudí a SK podnikateľov

  • nemajú ďaľší príjem, ktorý by ich podržal v kritických situáciach, 
  • nemajú ani dostatočnú finančnú rezervu,
  • zarobený kapitál nevedia efektívne zhodnotiť, 
  • podnikatelia nezmyselne kupujú ďaľšie autá, ktoré nepotrebujú, len aby znížili dane,
  • a končia s biednym dôchodkom, pretože si platia nízke odvody.

Vyhnite sa týmto chybám včas ! 
Spoznajte nástroj, ktorý takmer 130 rokov funguje v Amerike.
Obstarajte si výhodne vlastné podiely a strojnásobte svoje peniaze v troch jednoduchých krokoch.

Od roku 2021 je v EÚ dostupný málo známy, avšak VEĽMI výnosný podnikateľský sektor, 
 V KTOROM SA DÁ CELKOM SLUŠNE "PRIŽIVIŤ" formou TICHÉHO SPOLOČNÍKA, takže nemusíte sami vyvíjať žiadne aktivity, vlastne "PODNIKÁTE NEPODNIKANÍM"...
 Ešte netušíte čo dokážete, aj s "mikro" vkladom.

Zdroj TA3:  Richard Sulík rok 2021 (bývalý minister hospodárstva SR)

Existujú skvelé a výnosné príležitosti, ktoré prinášajú zaujímavé peniaze.
 
Väčšina z nich prebehne okolo nás bez povšimnutia, 

 ak nás na ne niekto neupozorní... 
 A práve toto sa VÁM  teraz deje! ...

Kto má voľné peniaze a počul o finančnej gramotnosti, určite nechce, aby mu ich požrala inflácia...
 
 Napriek tomu až 89 %  podnikateľov drží peniaze v banke, alebo "šetrí", investuje, či zhodnocuje peniaze v málo výkonných investičných nástrojoch, ktoré v dlhodobom priemere neprekročia ani 10 % ročný výnos a tí úspešní o výhodných príležitostiach mlčia...
 

V TOMTO NÁVODE UVIDÍTE

Ako aj bez veľkých peňazí a bez ďaľšej práce využiť, jeden z najvýnosnejších podnikateľských sektorov na planéte s ktorým si dokážete vytvoriť ďaľšie príjmy a opakovane dosiahnuť 100 až 300 % zhodnotenie. Tu spoznáte:

  • tajomstvo tvorby vysokého zisku,
  • TOP projekty, ktoré ho generujú,
  • možné riziká a ich eliminácie,
  • a hlavne financie, ktoré to spoločníkom prináša.

Posilnite svoju finančnú stabilitu jednoducho, 
 bez byrokracie a bez toho, aby ste sa museli o niečo starať !
   

Okamžitý prístup zdarma!

Nižšie zadajte svoje údaje a získate hneď tento NÁVOD a plán.

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a nebudú zdieľané so žiadnou treťou stranou.

Čo sa udeje po stiahnutí tohto návodu? 


 ✅ NAJNESKÔR do 48 hodín Vám zavolám a odpoviem na Vaše otázky.
 
 ✅ Ak budú moje odpovede uspokojivé a táto príležitosť Vás bude zaujímať, preberieme ďaľšie detaily
 
 ✅ Spoznáte unikátnu a mimoriadne výnosnú európsku príležitosť o ktorej 98 % podnikateľov ešte netuší.
 
 ✅ Získate BONUS - rentovú online kalkulačku s ktorou si dokážete kedykoľvek jednoducho prepočítať rentabilitu svojích investícií a nenecháte sa nikdy nachytať do nevýhodných investičných produktov. 
 

Vojtech Križan
 0905 440638
 

Kto som ? 

      Volám sa Vojtech Križan.
✅ Podnikám od roku 1992 v obchode a službách v oblasti zabezpečovacích a kamerových systémov, som spolumajiteľ firmy Dolton s.r.o, buss poradca, investor, manažér..., ale to nie je podstatné.

⚠️ Dôležité je, čo vám prinesie tento návod a prečo som ho vytvoril:
 
✅Počas podnikania som získal, ale i stratil nemalé peniaze, pretože som dal na rady “rýchlokvasných” finančných poradcov a investoval som do nevýhodných finančných nástrojov, ktoré využívajú davy.


✅ Od roku 2012  sa preto intenzívne vzdelávam. Prešiel som prakticky celým kapitálovým trhom a vypracoval som sa až do úrovne privátneho bankovníctva v Rakúsku, kde som potom 4 roky poskytoval investičné poradenstvo podnikateľom a VIP klientom prestížnej rakúskej privátnej banky, so sídlom v Linzi.
Spoznal som vysoko výnosné finančně nástroje, aké v tom čase na slovenskom trhu neboli a vďaka šťastnej náhode tiež príležitosť, ktorú popisujem v tomto návode a ktorú môžete teraz využiť už aj na Slovensku.
 
 ▶️ Možno ste niekedy zažili moment, keď cítite že ste vyhorený (vyhorená) a potrebujete zmenu. Nechcete každé ráno zažívať rovnaký stereotyp a kolotoč povinností a začnete hľadať spôsob, ako získať príjem bez toho, aby ste museli pracovať, alebo sa o niečo starať a samozrejme bez toho, aby ste museli niekde investovať "mailand"...
Presne to sa stalo aj mne a to bol impulz, ktorý ma nasmeroval k tomu, čo vám ukážem:

 
 TOPPríležitosť, ktorú dokážete spustiť jednoducho, rýchlo, bez veľkých peňazí a aj popri tom, čo robíte.
 

💰 Vychádzam z faktu, že peniaze dnes potrebuje každý, no nie každý ich dokáže zarobiť a už vôbec nie strojnásobiť v horizonte 2 až 7 rokov. Prieskumy ECB ukazujú že finančná gramotnosť ľudí na Slovensku i v Česku je veľmi nízka.
Davy ľudí stále držia svoje peniaze v bankách, pod falošnou ilúziou garancie a žiaľ ani mnohí podnikatelia zatiaľ nepoznajú ani lepšie a ani výkonnejšie príležitosti, než dlhopisy, akcie, fondy, ETF, investície do zlata, prípadne často nakupujú a prenajímajú nehnuteľnosti, čo bol pôvodne aj môj prípad. Tieto nástroje spravidla nedosahujú ani 10 % priemerné ročné zhodnotenie, takže ich prínos je pri nízkych investíciach len minimálny...
  
Kto si dokáže prepočítať ich výnosnosť vie, že na to, aby v takýchto nástrojoch výraznejšie zbohatol, potrebuje investovať veľké peniaze, čiže desiatky až stovky tisíc, alebo pravidelne mesačne a dlhodobo investovať stovky EUR aspoň 25 rokov a viac. Väčšina ľudí nemá veľké prostriedky a ani nevydrží dlhodobo investovať. 
Okrem toho prax ukazuje, že ľudia ktorí majú svoje peniaze niekde investované, podliehajú panike, keď vidia, že v krízach hodnota ich investícií prudko klesá. V snahe zachrániť to, čo im ešte ostáva, predávajú svoje investičné podiely v čase, keď je ich hodnota nízka a tak prichádzajú o peniaze...
 
💡! Preto som pripravil tento návod, popis a postup, ako sa včas vyhnúť týmto chybám a využiť výnosnejší podnikateľský sektor, ktorý vám môže pomôcť.
 
 👥 Pomohol mne👍  a už viac než stovke záujemcov, živnostníkov, podnikateľov, priateľov a aj finančných poradcov, ktorým som ho stihol ukázať a pomohol sprostredkovať. 
Dozviete sa, ako môže túto príležitosť s maximálnym efektom využiť ktokoľvek v Európskej únií, kto splní jednoduché podmienky. 
Spolu s ním poskytujem osobné poradenstvo, podporu a pomoc pri jeho sprostredkovaní každému, koho táto príležitosť zaujme. 
 
❇️ Ďaľšie príjmy a dividendy, ktoré si vďaka nemu vytvoríte,  môžu dlhodobo slušne živiť Vás aj Vašu rodinu a dokonca aj ochrániť pred živorením na dôchodku. To totiž čaká na väčšinu ľudí a aj na podnikateľov, ktorí si platia len minimálne odvody.
 
❇️ Návod vám odhalí, princíp tvorby vysokých výnosov, priblíži sektor a projekty, ktoré zisk generujú, samozrejme i možné riziká a spôsoby ich eliminácie a popíše jednoduché kroky, ktoré potrebujete urobiť, aby ste to všetko mohli úspešne využiť. 
 
❇️ "Čerešnička na torte" je, že môžete pritom aj okamžite a celkom slušne zarábať, kľudne aj z domu. 
 
👉 Príkladom je moja najúspešnejšia klientka, ktorej som túto príležitosť sprostredkoval a ktorú zaujala aj možnosť spolupráce. Zarobila 5300 € už behom prvých troch týždňov po aktivácií. Netvrdím, že toto dokáže každý, no uvádzam to preto, aby ste vedeli, že výška zárobku nie je ničím limitovaná a kto má ambície, má aj takúto možnosť.
 
To všetko sú dôvody, prečo vám predstavujem túto zbrusu novú, európsku príležitosť a kto ju neskúsi, nevie...
 

Zaujímam sa o budúcnosť, pretože v nej hodlám stráviť zvyšok života...     

Charlie Chaplin

Zmeňte svoj život k lepšiemurovnako ako sa to podarilo mne a ľuďom, ktorých táto príležitosť zaujala. 
Faktom je, že ani zdravie a ani to najlepšie zamestnanie, či podnikanie netrvá večne a strata príjmu zvyčajne prichádza náhle a nečakane...
 
 PRETO - "mať istotu", znamená mať ďaľšie príjmy o ktoré sa nemusíte starať !
 

Tak, stiahnite si tento NÁVOD hneď teraz, nech máte skvelý deň a hlavne - BUDÚCNOSŤ !

Autor webu: Vojtech Križan, podnikateľ, bs. poradca, investor a manager. www.dalsiprijem.eu, tel: +421905440638
 This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

© 2024 Všetky práva vyhradené

 Pomáham podnikateľom a lídrom v rôznych oblastiach znásobiť voľné peniaze využitím výnosného podnikateľského sektoru a pritom vytvoriť ďaľšie zdroje príjmu, bez toho aby sa museli o niečo starať. Spoločne sa mikroinvestične podieľame na realizácií desiatok špičkových a pre ľudstvo užitočných projektov, patentov novodobých technológií, liečiv a meníme tak tento svet k lepšiemu. 
 Rád pomôžem aj Vám.